Wybierz bogatą ofertę na rynku artykułów domowych w Polsce, szybką i profesjonalną obsługę oraz specjalistyczne zaplecze spedycyjne gwarantujące termalność dostaw przeciągu 48h od złożenia zamówienia.

WYBIERZ LIDERA
Bortex Dystrybucja to czołowa hurtownia art. Domowych i przemysłowych w Polsce. Produkty z oferty Bortex trafiają na rynek w czterech wojewódzkich pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko mazurskie. Znaleźć je można w najlepszych sklepach regionalnych.

REGULARNE I TERMINOWE DOSTAWY, ODPOWIEDNIE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Zaplecze spedycyjne oraz współpraca z najlepszymi firmami transportowymi sprawia, że produkty Bortex dostarczane są regularnie i terminowo.

STAŁY ROZWÓJ PORTFOLIO
Oferta Bortex Dystrybucja jest stale poszerzana o nowe produkty - rocznie wprowadzanych jest do sprzedaży kilka nowych marek oraz wiele nowych produktów (także producentów już obecnych w ofercie Bortex Dystrybucja). Każdego roku przybywa w naszej ofercie ponad 100 nowych propozycji firm polskich i zagranicznych.

FACHOWA OBSŁUGA
Zespół Bortex to wykwalifikowani specjaliści doskonale znający potrzeby rynku i ofertę Firmy. Skontaktuj się z przedstawicielem w Twoim regionie.