Nasz harmonogram dostaw precyzyjnie określa dni dostawy zamówionych produktów do poszczególnych miast na terenie całego kraju (lub do miejscowości położonych na trasie dojazdowej).

TRANSPORT BORTEX DYSTRYBUCJA
Bortex Dystrybucja korzysta z własnego zaplecza spedycyjnego oraz z usług wyspecjalizowanych firm logistycznych. Dostawcy realizują swoje zadanie według ściśle określonego harmonogramu normowanego stosownymi umowami, zapewniającymi terminowość i rzetelność. Harmonogram dostaw jest stale rozszerzany (- wprowadzamy nowe miasta docelowe (nowe trasy) oraz zwiększamy ilość dostaw w tygodniu w obrębie danej trasy. Nasi klienci informowani są o nadchodzących modyfikacjach z odpowiednim wyprzedzeniem (mail).

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie zoptymalizować proces realizacji zamówień, dlatego pierwszym krokiem na drodze współpracy z Bortex Dystrybucja jest wyznaczenie terminów dostaw (konkretne dni tygodnia, na podstawie harmonogramu dostaw) oraz ustalenie terminów składania zamówienia w OKiL (telefon, mail).

a) dostawa Bortex Dystrybucja: dostawy realizowane są zgodnie z harmonogramem dostaw, prosimy o składanie zamówień najpóźniej do godz. 12.00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę (np. sklepy w Słupsku, ponieważ dostawy realizowane są w każdy wtorek- prosimy o składanie zamówień najpóźniej do godz. 12.00 w poniedziałek),

b) spedycja: zamówienie należy składać nie później niż do godziny 15.00 na 2 dni robocze przed planowaną dostawą.